![](https://static.tildacdn.com/tild3064-3533-4266-b834-353263623735/RE-Direction.png)
14 грудня Київський медичний університет взяв участь у першій установчій зустрічі в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ “RE-DIRECTION” (Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті та інтеграція загальної інклюзивної та екологічної структури на основі найкращих практик та рекомендацій ЄС). Ця подія відкриває нові горизонти для співпраці між учасниками проєкту з Німеччини, Греції, Грузії та України, а також Міністерствами освіти Грузії та України.
Метою проєкту є розвиток і вдосконалення вищої освіти з акцентом на цифровізацію, інклюзію та екологічність, враховуючи кращі практики та рекомендації Європейського Союзу.
Ми раді бути частиною цього амбітного проєкту і сподіваємося, що наша участь допоможе піднести якість вищої освіти не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні. Висловлюємо подяку нашій команді за їх зусилля та бажаємо успіхів у реалізації всіх запланованих заходів та активностей в рамках проєкту!
#КиївськийМедичнийУніверситет #ErasmusPlus #RE_Direction #ІнноваціївОсвіті
Метою проєкту є розвиток і вдосконалення вищої освіти з акцентом на цифровізацію, інклюзію та екологічність, враховуючи кращі практики та рекомендації Європейського Союзу.
Ми раді бути частиною цього амбітного проєкту і сподіваємося, що наша участь допоможе піднести якість вищої освіти не тільки в Україні, а й на міжнародному рівні. Висловлюємо подяку нашій команді за їх зусилля та бажаємо успіхів у реалізації всіх запланованих заходів та активностей в рамках проєкту!
#КиївськийМедичнийУніверситет #ErasmusPlus #RE_Direction #ІнноваціївОсвіті