News UKR

Керівництво КМУ відвідало конференцію з питань інтернаціоналізації польської освіти

Віце-президент, пані Ксенія Бикова, та директор Польського кампусу КМУ, пан Олександр Потій, представляли наш університет на значущій конференції "STUDENCI ZAGRANICZNI W POLSCE 2024". Ця важлива подія відбулася у Познані, Польща, 8-9 лютого 2024 року, зібравши понад 350 учасників на два дні інтенсивних обговорень, з майже такою ж кількістю учасників онлайн.

Цьогорічна конференція, яка проходила під егідою Познанської політехніки, була особливо символічною, оскільки вона позначила перехід від зосередження на кількісних аспектах інтернаціоналізації до пріоритету якості як у контексті інтернаціоналізації освіти, так і у контексті підтримки міжнародних досліджень. Пан Вальдемар Сівінський, засновник Освітнього фонду Perspektywy наголосив на поточному етапі будівництва якості в контексті інтернаціоналізації освіти та дослідницьких зусиль.
На конференцію до Познаня на два інтенсивні конференційні дні (8-9 лютого) прибуло понад 350 учасників. Майже стільки ж беруть участь в конференції онлайн. Були присутні керівники або заступники керівників інституцій та організацій, відповідальних за інтернаціоналізацію: Міністерство науки та вищої освіти, Польська академія наук, KRASP, а також NAWA, FRSE, IDEAS NCBR, OPI PIB, KRD, PSRP, IREG, IROs Forum, PRom, ESN. Головним партнером конференції є British Council. Серед учасників було понад 50 ректорів. Ключову групу складають директори відділів міжнародної співпраці, розвитку та промоції понад 100 польських університетів.
Участь КМУ в конференції підкреслює прихильність КМУ до активної участі в глобальній освітній спільноті та нашу відданість покращенню якості освіти та досліджень через міжнародну співпрацю. Ми з нетерпінням чекаємо на можливість впровадження цінних ідей, отриманих з цієї конференції, для подальшого збагачення наших програм та ініціатив.

КМУ залишається непохитним у своєму прагненні до досконалості в медичній освіті та дослідженнях, з особливим акцентом на міжнародний вимір нашої роботи. Ми раді можливостям, які відкриваються перед нами, оскільки ми продовжуємо зміцнювати наші міжнародні партнерства та вносити вклад у глобальний освітній ландшафт.