News UKR

КМУ представлятиме Україну на зустрічі лідерів центрів охорони здоров’я AAMC

Пишаємось тим, що представляємо українську медичну освіту на зустрічі керівників світових академічних центрів охорони здоров’я!

КМУ надає студентам знання, навички та цінності для вирішення глобальних проблем охорони здоров’я. Наші викладачі подорожують по всьому світу, щоб привнести міжнародний зміст у навчальний процес. Завдяки цьому наші випускники набагато краще підготовлені до своєї професійної кар’єри в галузі охорони здоров’я в будь-якому культурному середовищі, краще адаптуються до різних обставин, з якими стикається сьогодні світ, і володіють актуальними медичними навичками.

Наші досягнення у медичній освіті були високо оцінені міжнародними колегами, тому найвпливовіша медична асоціація світу – AAMC з європейським представництвом AAHCI запросила президента КМУ Поканевича Олександра представляти Україну в якості спікера на сесії «Кризові стратегії та найкращі практики для академічних центрів охорони здоров’я».

Європейська регіональна зустріч AAHCI 2023 організована медичним факультетом Цюріхського університету (UZH), відбудеться 7-8 вересня в Цюріху (Швейцарія) для лідерів академічних центрів охорони здоров’я в регіоні та в усьому світі.

Головна тема заходу – інноваційні академічні системи охорони здоров’я під час кризи та змін. На заході зберуться керівникі установ-членів AAHCI та потенційні члени AAHCI, щоб поділитися найкращим досвідом і дослідити, як найкраще позиціонувати свій заклад, щоб підготуватися до майбутніх викликів. Лідери з регіону та з усього світу досліджуватимуть можливості для розширення співпраці у сфері досліджень, інновацій, клінічної допомоги та освіти в галузі охорони здоров’я.

Разом ми наближаємо нашу перемогу! Країна тебе потребує, ставай студентом КМУ!