Якість та повнота практичної підготовки є одним з пріоритетів Польського кампусу КМУ. Ми постійно працюємо над розширенням мережі наших партнерів серед шпиталів та стоматологічних клінік та аптек.
Минулий тиждень завершився укладенням договору про організацію виробничих практик для стоматологів 3-го, 4-го та 5-го курсів з відомим професором та практиком Томашем Купкою.
Минулий тиждень завершився укладенням договору про організацію виробничих практик для стоматологів 3-го, 4-го та 5-го курсів з відомим професором та практиком Томашем Купкою.
![](https://static.tildacdn.com/tild3538-3535-4335-a462-663465386261/viber_image_2024-01-.jpg)
Співпраця з професором Купкою розпочалась одразу – студенти 5-го курсу вже розпочали виробничу практику з дитячої стоматології та ортодонтії на базі приватної стоматологічної практики пана професора у м. Руда Шльонська. Студенти відзначають високий рівень педагогічної майстерності фахівців клініки, а також потужну матеріально-технічну базу.
![](https://static.tildacdn.com/tild3163-3230-4332-a238-346330353936/IMG_1617.jpeg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3338-3235-4435-a166-643165373639/IMG_1613.jpeg)
Покладаємо великі надії, що співпраця розвиватиметься, а професор Купка разом із командою радо буде ділитись найкращим європейським досвідом з нашими студентами!