News UKR

Перший іспит ОСКІ у новій будівлі Польського Кампусу КМУ

12 лютого 2024 року сталася вагома подія для наших студентів 12-го семестру POLISH CAMPUS Київського Медичного Університету. Наші майбутні випускники успішно склали свій фінальний практичний іспит - об'єктивний структурований клінічний іспит (OSCE), демонструючи поважний набір медичних навичок, які є критично важливими для їхнього майбутнього професійного шляху
Вперше цей вирішальний іспит проводився у новій будівлі нашого кампусу в Катовіце, що стало гарним місцем для демонстрації студентами своїх компетенцій. Навички, продемонстровані під час іспиту, включали:

✔️медичні маніпуляції
✔️виконання дефібриляції за допомогою навчального дефібрилятора
✔️реєстрацію стандартного ЕКГ
✔️клінічне обстеження молочних залоз
✔️першу реанімацію немовляти
✔️зовнішній (техніка Леопольда) акушерський огляд
✔️цифрове лбстеження простати
✔️кардіопульмональну реанімацію
✔️зупинку зовнішньої кровотечі
Цьогорічний OSCE підтверджує дотримання найвищих освітніх стандартів з боку КМУ, що відповідають вимогам професій у галузі охорони здоров'я. Вміння наших студентів є свідченням їхньої наполегливої праці, стійкості та гарної якості освіти, яку вони отримали.

Ми неймовірно пишаємося кожним студентом, який брав участь у сьогоднішньому іспиті. Їхній успіх є дороговказом відмінності, до якої ми прагнемо в KMU POLISH CAMPUS. Щирі вітання нашим майбутнім медичним фахівцям — ваш шлях тільки починається, і ми не можемо дочекатися, щоб побачити, яких висот ви досягнете!