02 лютого, в рамках візиту до Португалії, ми з робочою групою Київського медичного університету провели дружню зустріч з професором Карлосом Робало Кордейро - деканом медичного факультету Університету міста Коїмбра (Universidade de Coimbra FMUC - Faculdade de Medicina da Universidade de Coimbra), одного з найстаріших вищих навчальних закладів не тільки Португалії, а й світу, що був заснований в 1290 році.
![](https://static.tildacdn.com/tild6236-3363-4037-b436-306438316561/427024293_1016034625.jpg)
Надихаюче було поспілкуватись з людиною, яка живе своєю справою та є невичерпним генератором ідей в сфері освіти та медицини, із захопленням слухали про історію факультету та амбітні плани щодо його розвитку. Ця зустріч стала першим кроком у налагодженні майбутньої співпраці в розрізі коротких програм стажування для наших студентів та майбутніх лікарів за напрямками “Медицина”, “Стоматологія” та “Громадське здоров'я”
Неочікуваним і приємним сюрпризом стало отримання пам'ятної медалі з зображенням покровительки Медичного факультету Університету міста Коїмбра в знак дружби та підтримки.
Неочікуваним і приємним сюрпризом стало отримання пам'ятної медалі з зображенням покровительки Медичного факультету Університету міста Коїмбра в знак дружби та підтримки.
![](https://static.tildacdn.com/tild6537-3062-4662-b232-643462386630/426621118_1016034625.jpg)