News UKR

Польський кампус КМУ продовжує цикл майстер-класів для учнів ліцею №1 в Битомі

Після успіху попередніх майстер-класів Польський кампус КМУ сьогодні провів ще два пізнавальні тренінги для учнів нашого партнерського ліцею в Битомі.

Майстер-клас 1: "Солодке рабство цукру". На першому майстер-класі "Солодке рабство цукру" ліцеїсти досліджували роль глюкози в людському організмі. Були розглянуті питання про те, чому наш організм потребує цукру, позитивний та негативний впливи, ризики надмірного споживання, вплив на здоров'я шкіри, зміни у діяльності гормонального системи через цукор, а також його безпечна добова норма.
Практична частина включала вимірювання рівня глюкози в крові, що дало учням можливість отримати практичний досвід. Також було надано додаткову інформацію про розвиток, профілактику та лікування діабету.
Майстер-клас 2: "Що ви знаєте про паразитів?" На другому майстер-класі "Що ви знаєте про паразитів?" учні дізналися про різні типи паразитичних черв'яків. Були розглянуті теми, такі як механізми зараження, клінічні симптоми, реакція пацієнта на симптоми, та способи запобігання зараженню паразитами. Цей майстер-клас був спрямований на підвищення обізнаності та розуміння цих поширених, але часто ігнорованих медичних проблем.
Ці майстер-класи покликані підвищити рівень знань та умінь серед молоді, які в майбутньому бачать себе медичними працівниками! Запрошуємо всіх охочих приєднуватися до нас!

#КиївськийМедичнийУніверситет #ПольськийКампус #МедичнаОсвіта #ЛіцейБитом