31 січня та 1 лютого наша мультидисциплінарна команда з 9 викладачів Kyiv Medical University-Official (Головного Кампусу та Польського Кампусу КМУ) прийняла участь у циклі симуляційних тренінгів «Невідкладні стани в акушерстві» в Симуляційному центрі місцевого відділу охорони здоров'я Коїмбри (Португалія).
![](https://static.tildacdn.com/tild3033-6265-4264-b238-666339316433/426648793_1016034408.jpg)
Під час тренінгу викладачі мали безпрецедентну можливість відточити навички сумісної роботи Червоного Хреста Португалії, українських лікарів та медичним підрозділом португальської армії на чолі з представником Головного штабу ЗС Португалії, генералом Карлосом Лобато, у сценаріях біомедичного моделювання критичних станів в умовах, максимально наближених до реальності.
![](https://static.tildacdn.com/tild6666-6366-4636-b136-666231333936/426626486_1016034409.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3430-3532-4431-b231-303039353735/426672801_1016034409.jpg)
Висловлюємо щиру подяку координатору проекту Вітору Алмейда та його команді за чудову організацію тренінгу, мотивуючий підхід та можливість міжнародного обміну досвідом, а також Офісу гуманітарної підтримки Медичної асоціації (GAHOM) за ініціативу у створенні цього тренінгу.
![](https://static.tildacdn.com/tild3962-3962-4639-b336-373635363962/426739296_1016034408.jpg)
Постійно вдосконалюємо свій професіоналізм, щоб втілювати сучасний досвід в Україні та наш навчальний процес!