News UKR

100% випускників склали КРОК-2 у 2024 році

Офлайн та практично-орієнтоване навчання в Польському кампусі КМУ вкотре довело свою ефективність та важливість для високого рівня підготовки майбутніх фахівців.

Найкращий доказ цього - всі студенти 12-го семестру, які завершують навчання цієї зими, успішно склали іспит КРОК-2. Варто зазначити, що всі студенти не тільки подолали прохідний бал, але й середній відсоток правильних відповідей склав 79%, що значно перевищує прохідний рівень.
КРОК-2 - іспит з професійно-орієнтованих дисциплін, що відповідає програмі підготовки фахівців медичного профілю. Ліцензійний інтегрований іспит

КРОК-2 включає:
- 40% завдань терапевтичного профілю (терапія, інфекційні хвороби та епідеміологія, ендокринологія, професійні хвороби, фтизіатрія, радіологія та радіаційна медицина, психіатрія, дерматовенерологія, неврологія, клінічна імунологія, клінічна фармакологія)

- 20% завдань хірургічного профілю (загальна хірургія, онкологія, урологія, анестезіологія та реаніматологія, ортопедія та травматологія, отоларингологія, офтальмологія, нейрохірургія, дитяча хірургія, судова медицина),

- 15% завдань педіатричного профілю (педіатрія, дитячі інфекції, неонатологія),

- 12,5% завдань гігієнічного профілю (гігієна, організація охорони здоров'я),

- 12,5% задач з акушерства та гінекології.
Студенти складали цей КРОК-2 у Польщі, у спеціальних комп'ютерних центрах тестування, наданих Українським центром тестування у партнерстві з мережею PROmertic.
Ми дуже пишаємося нашими випускниками і впевнені, що багатообіцяючий початок їхнього професійного шляху матиме не менш успішне продовження!