News UKR

Літня клінічна практика 2024 в Польщі від Київського Медичного Університету!

Хочеш стати сучасним європейським фахівцем в медичній/стоматологічній/фармацевтичній сфері в Україні? Зробити свій внесок в справу відновлення та відбудови сталої держави? Стань одним з лідерів змін – отримай прогресивні європейські навички на омріяній клінічній практиці в Польщі вже цього літа!

Занурюйся в медицину на Літній клінічній практиці 2024! Отримай практику в провідних шпиталях, стоматологічних клініках та аптеках Сілезького регіону (Польща) (найбільша польська аптечна мережа Zdrowit), майстер-класи від провідних викладачів KMU POLISH CAMPUS, розважальні і спортивні заходи, екскурсії Польщею.

Запрошуємо усіх студентів медичних ЗВО, студентів медичних/стоматологічних /фармацевтичних коледжів, лікарів-інтернів до участі в наймасштабнішій літній практиці для студентів-медиків 2024.

Термін: липень-серпень 2024 (доступна опція 1 місяця). Практика відбувається на базі POLISH CAMPUS https://kmupolishcampus.com// (Агломерація Катовіце). Навчальний план практики розроблений відповідно до державних стандартів виробничої практики та дозволяє зарахувати її як обов’язкову освітню компоненту, але можливість такого зарахування дізнайся в своєму ЗВО.

Будь ласка, відгук про практику від студентки дивіться https://www.youtube.com/watch?v=8YaOvcP9EYw.

Дізнавайся більше та реєструйся на сайті https://euclinicalmobility.org.ua/

В цьому році кількість місць буде дуже обмеженою, встигни забронювати собі місце в найкращій клініці!

Контактна інформація:

Координатор практики – Юлія‭

+380 (66) 596 69 93 (Viber, WhatsApp)

+48 516 269 283‬‬

eupractice@kmu.edu.ua