News UKR

Зустріч з Віце-Воєводою Сілезії Міхалом Копанським

Відбулась зустріч з Міхалом Копанським, заступником Воєводи Сілезії, на якій було обговорено зростаючий позитивний вплив університету на місцеву спільноту та регіон Сілезія.

Зустріч розпочалася з представлення поточної діяльності університету у реалізації місії "Українська медична освіта під вогнем: охорона здоров'я під загрозою", яку від 2022 року Київський медичний університет реалізує на території Сілезьського Воєводства.

Під час зустрічі було висвітлено корисні ініціативи КМУ для місцевої спільноти, зокрема:

  • Практичні майстер-класи для учнів декількох шкіл у Сілезії, які пройшли понад 300 учнів
  • Волонтерська діяльність студентів КМУ в інтернаті для жінок з особливими потребами "WIEDROWIEC" у Битомі
  • Промоція здорового способу життя в Битомі та участь у освітніх ярмарках у Катовіцах
  • Ініціатива "Talking Tables" для культурної інтеграції та соціалізації у польській спільноті.

Президент Університету Олександр Поканевич розповів про освітню та клінічну діяльність університету в Польщі, відзначивши, що два роки навчання у режимі офлайн значно підвищили якість підготовки. Він підкреслив, що вже три когорти випускників, які завершили навчання офлайн у Польщі, отримали українські дипломи.

Під час зустрічі також торкнулися тісної співпраці КМУ з місцевими лікарнями в рамках клінічних практик студентів, участі студентів у місцевих наукових заходах, таких як конференції та дослідницькі групи.
Обговорювалася співпраця з польськими викладачами та робота деяких викладачів-клініцистів КМУ у лікарнях Сілезії, а також проект з підтримки адаптації українських лікарів, реалізований у співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку.