News UKR

Зміцнення співпраці: керівництво КМУ зустрілося з головою спілки міських шпиталів Сілезії

З метою підвищення якості освіти, а також розширення можливостей для практики студентів Польського кампусу, Олександр Поканевич, президент Київського медичного університету та Олександр Потій, директор Польського кампусу КМУ, зустрілися з Владиславом Перхалюком, головою Спілки міських шпиталів Воєводства Сілезія.

Владислав Перхалюк, який працює у галузі охорони здоров'я вже 45 років, з яких 18 років на керівних посадах, вносить значний вклад у розвиток медичної галузі. Пан Перхалюк також активно ділиться своїм досвідом, виступаючи з лекціями в Економічному університеті в Катовіцах, де він є членом програмної ради з фінансів та управління в охороні здоров'я.
Спілка міських шпиталів Воєводства Сілезія, створена у 2016 році та на сьогодні об'єднує 23 шпиталі. Її мета — зміцнити їхнє становище в системі охорони здоров'я Польщі за допомогою ініціатив, таких як юридичний захист, уніфікація кадрової політики, колективні закупівлі та підтримка системних трансформацій.
На зустрічі обговорювалися потенційні ініціативи співпраці між КМУ та шпиталями, що входять до Спілки. Основні теми – розширення можливостей для клінічної практики студентів КМУ та обмін кращими практиками у сфері управління охороною здоров'я та освітою.

Ця співпраця обіцяє принести значні переваги, надаючи студентам Кампусу безцінний практичний досвід у провідних шпиталях Сілезії.