З метою підвищення якості освіти, а також розширення можливостей для практики студентів Польського кампусу, Олександр Поканевич, президент Київського медичного університету та Олександр Потій, директор Польського кампусу КМУ, зустрілися з Владиславом Перхалюком, головою Спілки міських шпиталів Воєводства Сілезія.
Владислав Перхалюк, який працює у галузі охорони здоров'я вже 45 років, з яких 18 років на керівних посадах, вносить значний вклад у розвиток медичної галузі. Пан Перхалюк також активно ділиться своїм досвідом, виступаючи з лекціями в Економічному університеті в Катовіцах, де він є членом програмної ради з фінансів та управління в охороні здоров'я.
Владислав Перхалюк, який працює у галузі охорони здоров'я вже 45 років, з яких 18 років на керівних посадах, вносить значний вклад у розвиток медичної галузі. Пан Перхалюк також активно ділиться своїм досвідом, виступаючи з лекціями в Економічному університеті в Катовіцах, де він є членом програмної ради з фінансів та управління в охороні здоров'я.
![](https://static.tildacdn.com/tild6363-3432-4966-b764-353362343763/IMG_2829.jpeg)
Спілка міських шпиталів Воєводства Сілезія, створена у 2016 році та на сьогодні об'єднує 23 шпиталі. Її мета — зміцнити їхнє становище в системі охорони здоров'я Польщі за допомогою ініціатив, таких як юридичний захист, уніфікація кадрової політики, колективні закупівлі та підтримка системних трансформацій.
![](https://static.tildacdn.com/tild6630-6262-4830-b163-323733386166/IMG_2830.jpeg)
На зустрічі обговорювалися потенційні ініціативи співпраці між КМУ та шпиталями, що входять до Спілки. Основні теми – розширення можливостей для клінічної практики студентів КМУ та обмін кращими практиками у сфері управління охороною здоров'я та освітою.
Ця співпраця обіцяє принести значні переваги, надаючи студентам Кампусу безцінний практичний досвід у провідних шпиталях Сілезії.
Ця співпраця обіцяє принести значні переваги, надаючи студентам Кампусу безцінний практичний досвід у провідних шпиталях Сілезії.