News UKR

Студенти Польського Кампусу КМУ взяли участь у Міжнародному медичному конгресі SIMC 2024

Студенти Польського Кампусу Київського медичного університету взяли участь у Міжнародному медичному конгресі SIMC 2024, що проходив у Сілезькому медичному університеті в Катовіце 15 та 16 травня Конгрес, який цьогоріч відзначав своє 70-річчя, зібрав глобальну спільноту студентів-медиків та експертів для обміну та обговорення проривних досліджень.
Палак Дутта виступила з презентацією свого дослідження на тему ‘Використання мультимедійних матеріалів для зниження передопераційної тривоги: рандомізоване втручання’, зайнявши почесне друге місце.
Янкутай Мудеррісоглу представив доповідь на тему свого систематичного огляду ‘ЛОКАЛЬНА АНЕСТЕЗІЯ У РИТИДЕКТОМІЇ: Критичний аналіз через систематичний огляд’. Його робота забезпечила грунтовний аналіз методів локальної анестезії у ритидектомії, сприяючи покращенню розуміння та методологій хірургічних практик.
Міжнародний медичний конгрес SIMC є однією з найбільших медичних конференцій, організованих студентами в Польщі, відомий своїми науковими сесіями за участю видатних професорів та спеціалістів. Щороку захід збирає сотні оригінальних робіт, які відображають багатомісячну наполегливу роботу студентів з усього світу.