26 квітня на базі Польського кампусу КМУ відбулась підсумкова атестація лікаря - клінічного ординатора Шипули-Мунк Марти, яка проходила навчання на кафедрі Терапевтичної стоматології та парадонтології за спеціальністю "Терапевтична стоматологія".
Атестація була проведена комісією під головуванням завідувачки кафедри, професора Оксани Копчак та членів комісії – Світлани Черняк та Валерії Карлової.
Атестація була проведена комісією під головуванням завідувачки кафедри, професора Оксани Копчак та членів комісії – Світлани Черняк та Валерії Карлової.
![](https://static.tildacdn.com/tild6637-6561-4734-b032-653831633230/IMG_2856.jpeg)
Також було обговорено можливості співпраці з пані Шипулою-Мунк у розрізі проведення клінічних практик для студентів-стоматологів Польського кампусу КМУ.
![](https://static.tildacdn.com/tild6136-3762-4362-a433-623131313164/IMG_2859.jpeg)