Цього тижня у Польському кампусі Київського медичного університету було проведено День відкритих дверей, який відвідали потенційні студенти – медики, стоматологи та фармацевти. Особливо важливою була участь абітурієнтів із Ліцею №1 у Битомі, який є підшефним КМУ.
![](https://static.tildacdn.com/tild3363-6561-4161-b363-373230303236/IMG_2850.jpeg)
Учасники зустрілись з представниками університету, дізнались про умови вступу та особливості вступної кампанії 2024 року, а також отримали відповіді на свої запитання. Після інформаційної зустрічі гостям запропонували огляд основних приміщень кампусу, включно з сучасним Симуляційним центром та навчальними аудиторіями.
![](https://static.tildacdn.com/tild3262-3733-4137-b664-613965616533/IMG_2851.jpeg)