News UKR

Польський кампус КМУ продовжує цикл майстер-класів для учнів ліцею №1 в Битомі

Після успіху попередніх майстер-класів Польський кампус КМУ сьогодні провів ще два пізнавальні тренінги для учнів нашого партнерського ліцею в Битомі.

Майстер-клас 1: "Солодке рабство цукру". На першому майстер-класі "Солодке рабство цукру" ліцеїсти досліджували роль глюкози в людському організмі. Були розглянуті питання про те, чому наш організм потребує цукру, позитивний та негативний впливи, ризики надмірного споживання, вплив на здоров'я шкіри, зміни у діяльності гормонального системи через цукор, а також його безпечна добова норма.
Практична частина включала вимірювання рівня глюкози в крові, що дало учням можливість отримати практичний досвід. Також було надано додаткову інформацію про розвиток, профілактику та лікування діабету.
Майстер-клас 2: Основи хірургічних навичок. На майстер-класі "Основи хірургічних навичок" учні були ознайомлені з поняттями асептики та антисептики в контексті операційної зали. Учасники отримали базові знання з використання хірургічних інструментів та випробували роботу на імпровізованому хірургічному полі. Метою цього майстер-класу було дати учням уявлення про ретельність та точність хірургічних процедур, підкреслюючи важливість стерилізації та обережного поводження з медичним обладнанням.