Цього тижня команда студентів Польського Кампусу КМУ взяла участь у престижному міжнародному конкурсі SimUniversity, що є ініціативою SESAM для студентів медичних спеціальностей. Захід відбувся у рамках щорічної зустрічі SESAM, де студенти мали змогу випробувати свої навички в симуляційних сценаріях.
![](https://static.tildacdn.com/tild3765-3337-4165-a563-323231373564/IMG_2537.jpeg)
Конкурс зібрав вісім команд зі всього світу, які змагались у вирішенні клінічних невідкладних ситуацій, таких як реанімація, алергічний шок, інфаркт міокарда та інші. Після кожного сценарію команди проходили дебрифінг з експертами, які оцінювали як медичні знання, так і навички командної роботи.
![](https://static.tildacdn.com/tild3636-6530-4133-b966-383866633235/IMG_2544.jpeg)
Участь у такому конкурсі дала можливість студентам КМУ набути цінного досвіду та здобути знання від провідних міжнародних фахівців. Цей захід також став важливим кроком у їх професійному розвитку в галузі охорони здоров'я.
Бажаємо успіхів студентам та науковому керівникові – доценту Ірині Авравмено у подальших етапах конкурсу!
Бажаємо успіхів студентам та науковому керівникові – доценту Ірині Авравмено у подальших етапах конкурсу!