28 травня 2026 року в Польському кампусі КМУ було проведено об’єктивний структурований практичний (клінічний) іспит (ОСП(К)І) для випускників стоматологічного факультету — один із визначальних етапів професійної підготовки майбутніх лікарів-стоматологів.
Під час іспиту студенти проходили серію клінічних станцій, де оцінювалися не лише їхні практичні навички, а й клінічне мислення, комунікативна компетентність у взаємодії з пацієнтами, здатність діяти в умовах стресу та оперативно приймати обґрунтовані клінічні рішення у змодельованих реальних випадках.
Випускники продемонстрували впевнене володіння сучасними міжнародними клінічними протоколами, високий рівень професійної підготовки, мотивації та адаптивності до вимог сучасної медичної практики.
Проведення ОСП(К)І вкотре підтвердило якість стоматологічної освіти в КМУ та готовність його випускників до професійної діяльності в міжнародному медичному середовищі.
Під час іспиту студенти проходили серію клінічних станцій, де оцінювалися не лише їхні практичні навички, а й клінічне мислення, комунікативна компетентність у взаємодії з пацієнтами, здатність діяти в умовах стресу та оперативно приймати обґрунтовані клінічні рішення у змодельованих реальних випадках.
Випускники продемонстрували впевнене володіння сучасними міжнародними клінічними протоколами, високий рівень професійної підготовки, мотивації та адаптивності до вимог сучасної медичної практики.
Проведення ОСП(К)І вкотре підтвердило якість стоматологічної освіти в КМУ та готовність його випускників до професійної діяльності в міжнародному медичному середовищі.